Експертний семінар «Відповідальність за поширення інформації в інтернеті: сучасні виклики»

February 24, 2012
 
   

Першого березня 2012 року Інститут Медіа Права проведе експертний семінар на тему «Відповідальність за поширення інформації в інтернеті: сучасні виклики». Семінар буде присвячений актуальним питанням регулювання роботи веб-сайтів та діяльності провайдерів в Україні.

Широкого резонансу в українському суспільстві набули ситуації із закриттям таких веб-ресурсів як Ex.ua, «Дорожній контроль» та Infostore. В усьому світі дискутуються питання щодо відповідальності власників онлайн-ресурсів та інших посередників в інтернеті, зокрема за розміщення контенту та висловлювання на форумах, у блогах і соціальних мережах. Ще одним питанням є встановлення статусу ЗМІ для веб-сайтів та можливості запровадження їх державної реєстрації.

Протягом заходу будуть презентовані та обговорені такі питання:
•  існуючі законопроекти, які обмежують свободу слова в інтернеті;
•  стандарти Європейського союзу у питаннях відповідальності посередників в інтернеті, зокрема за висловлювання на форумах і у блогах;
•  особливості законодавства США;
•  конфліктні ситуації із закриттям українських веб-сайтів;
•  можливі шляхи розвитку регулювання діяльності в інтернеті.

Захід розрахований на представників мас-медіа, галузевих об’єднань, що опікуються медійною тематикою, журналістів, юристів та інших.

Експертне обговорення відбудеться 1 березня 2012 року за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 14, готель «Хрещатик», конференц-зал «Володимирський». Час роботи – з 10-00 до 13-00. Вітальна кава і реєстрація – з 9-30.

Якщо ви зацікавлені в участі у заході, просимо зареєструватися за адресою event@medialaw.kiev.ua або за телефоном (044) 284-6164.

Захід проводиться за підтримки американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз Нетворк, а також за підтримки міжнародної організації «Міжнародна Підтримка Медіа».