Гарантії рівності партій на державних каналах

П’ятого листопада до Верховної Ради України було внесено проект Закону України «Про гарантії рівності парламентських партій при освітленні їх діяльності державними телеканалами і радіоканалами» (законопроект № 5314, н.д. Леонід Грач, фракція КПУ, н.д. Ганна Герман, фракція Партії Регіонів).

Законопроект передбачає, що державні ТРО мають поширювати об’єктивну та повну інформацію про діяльність кожної парламентської партії, представленої в Верховній Раді України, а в областях України – партій, представлених у відповідних місцевих радах та у Верховній Раді Автономної Республіки Крим. Крім того, телеканали мають надавати рівний обсяг ефірного часу в щоденних інформаційних випусках інформації про діяльність кожної партії, представленої у відповідній раді.

Контроль за забезпеченням гарантій рівності парламентських партій при висвітленні їхньої діяльності державними теле- і радіоканалами автори пропонують покласти на Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, а в областях України – на відповідні Комітети з питань регламенту у відповідних місцевих радах та у Верховній Раді Автономної Республіки Крим.

Картка законопроекту: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=36479

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: