Голову НЕКу звільнено за власним бажанням

Голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі (НЕК) звільнений Кабінетом Міністрів за власним бажанням. Відповідне розпорядження №282-р від 31 березня оприлюднене 6 квітня на «Урядовому порталі».

У розпорядженні зазначається: «Звільнити Костицького Василя Васильовича з посади голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі за власним бажанням».

Нагадаємо, 10 лютого Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України “Про захист суспільної моралі” (щодо державного нагляду)» (законопроект Ольги Червакової №1647), яким виключаються усі норми щодо обов’язковості експертизи, оцінки, надання позитивних висновків НЕКу для розповсюдження інформаційної продукції сексуального чи еротичного характеру. Для того, щоб НЕК був остаточно ліквідований, необхідно, щоб Кабінет Міністрів України прийняв відповідне рішення.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: