І знову 31 стаття

Двадцять дев’ятого липня 2010 року Кабінет Міністрів України вніс до Верховної Ради України проект Закону України “Про внесення змін до статті 31 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» №7021 (щодо визначення розміру ліцензійного збору).

Законопроектом пропонується повернути Кабінету Міністрів України право встановлювати розміри ліцензійного збору на мовлення.

Основним аргументом щодо повернення такого права, на думку Кабміну є те, що розмір надходжень до Державного бюджету України ліцензійного збору у 2010 році у порівнянні з 2009 роком зменшиться у 15 разів, що не може бути підтримано в період фінансово-економічної кризи. Крім того, зазначений Закон України не врегульовує питання визначення розмірів ліцензійного збору за видачу ліцензій на супутникове, кабельне, проводове та багатоканальне мовлення, на які Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення видає ліцензії відповідно до частини 3 статті 23 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Законопроект передано в Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації на опрацювання.

Картка проекту: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=38364
Текст проекту: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc34?id=&pf3511=38364&pf35401=170848

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: