Ідентифікація держзамовлення

Сьомого квітня 2011 року до Верховної Ради України було внесено проект Закону України “Про внесення зміни до Закону України “Про телебачення та радіомовлення” щодо надання телеканалами ідентифікуючої інформації про участь держави та органів місцевого самоврядування у створенні телепередач” (законопроект №8365, н.д. Іван Денькович).

Автор пропонує доповнити закон новою статтею, відповідно до якої під час трансляції телепередачі, що були створені за кошти Державного та місцевих бюджетів має відображатися інформація, “яка ідентифікує орган влади, що виступив замовником такої телепередачі шляхом супроводження напису про такий орган влади або шляхом розміщення відповідної емблеми, що ототожнює участь відповідного органу влади у створенні телерадіопередачі”.

Метою закону, що подається у пояснювальній записці, є “запровадження громадського контролю за використанням бюджетних коштів, що спрямовуються навиробництво телепрограм для державних потреб та їх трансляції, створення механізму для унеможливлення нецільового використання коштів платників податків”.


Картка проекту:http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=40112
Текст проекту: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc34?id=&pf3511=40112&pf35401=189197

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: