Інститут Медіа Права оголошує набір команди для участі у Міжнародних змаганнях з медіа права

September 17, 2013

 Інститут Медіа Права набирає команду студентів з НаУКМА для участі у Міжнародних змаганнях з медіа права «The Monroe E. Price International Media Law Moot Court Competition», які проводяться щороку серед студентів з усього світу в Оксфордському університеті.

Для участі в конкурсі усі бажаючі можуть надіслати своє резюме та мотиваційний лист  англійською мовою на електронну адресу oxford@medialaw.kiev.ua до 15 жовтня 2013 року. За результатами відбору буде сформовано команду, яка представить Україну та Києво-Могилянську академію в міжнародному раунді змагань, фінал яких пройде 1-4 квітня 2014 року в Оксфорді. Результати відбору будуть повідомлені 22 жовтня. Тренером студентів буде випускниця НаУКМА та учасниця першої української команди, яка взяла участь у цих змаганнях – Вікторія Добринська.

«The Monroe E. Price International Media Law Moot Court Competition» створено 2008 року Програмою порівняльного медіа права та Центром соціо-правових студій – підрозділами Оксфордського факультету права у співробітництві з Міжнародною асоціацією медіа юристів (IMLA). Мета змагань полягає у підвищенні інтересу до галузі медіа права як з боку студентів-юристів, так і представників інших спеціальностей.

За правилами Оксфордських змагань, учасниками можуть бути студенти, будь-якої спеціальності, які мають достатні знання у сфері стандартів свободи слова та мас медіа, зараховані до університету або аналогічної установи університетського рівня і за умови, що студент раніше не брав участі у цих змаганнях.

Для участі у змаганнях необхідно сформувати команду з не менш як двох і не більш ніж 6 учасників та одного тренера. Команда повинна складатися з студентів з одного університету та отримати підтвердження від адміністрації університету про можливість представляти навчальний заклад на конкурсі. Команда має зареєструватися шляхом подання реєстраційної форми не пізніше 25 листопада 2013 року.

Участь у змаганнях передбачає два етапи: письмовий та усний. На першому етапі команда має дослідити матеріали справи щодо порушення права на свободу вираження поглядів та підготувати два меморандуми: з позиції заявника та з позиції Уряду. Після оцінки письмових матеріалів кращі команди будуть запрошені на другий фінальний етап змагань, що проходитиме у стінах Оксфордського університету 1-4 квітня 2014 року.

Детальну інформацію про змагання можна переглянути на сайті:

http://pricemootcourt.socleg.ox.ac.uk/about

Правила змагань:

http://pricemootcourt.socleg.ox.ac.uk/sites/pricemootcourt.socleg.ox.ac.uk/files/Price%20Competition%20Rules%20Final_1.pdf

Ознайомитися зі справою можна за посиланням:

http://pricemootcourt.socleg.ox.ac.uk/sites/pricemootcourt.socleg.ox.ac.uk/files/Price%20Moot%20Court%20Case%202014.pdf