Інститут Медіа Права оголошує набір журналістів на дистанційний курс медіаправа

February 29, 2012

Інститут Медіа Права вже вшосте починає дистанційне навчання з медіаправа для журналістів. Дистанційний курс медіаправа – це форма дистанційної освіти журналістів з метою підвищення їх знань про медіазаконодавство, стандарти свободи слова та практику Європейського суду з прав людини.

З цього року дистанційне навчання проходитиме на сайті дистанційних курсів Інституту Медіа Права (medialaw.in.ua)

Протягом кількох місяців слухачі курсу отримуватимуть навчальні матеріали, підготовані спеціалістами Інституту Медіа Права. Матеріали з’являтимуться в навчальному модулі раз на тиждень та складатимуться з двох частин – основної частини обов’язкової для прочитання (3-4 сторінки тексту) та додаткової, що міститиме перелік літератури з цієї ж теми (як правило у вигляді Інтернет-посилань), які бажано прочитати. Слухачі матимуть змогу глибше ознайомитися з тими темами, які викликають для них найбільшу цікавість. Все спілкування відбуватиметься через навчальний модуль. Слухачі також матимуть можливість ставити викладачам додаткові запитання та ініціювати обговорення окремих тем.  Курс складатиметься з 21 уроку. 

Контроль знань відбуватиметься за допомогою трьох тестів.Тести базуватимуться лише на обов’язкових матеріалах.

Після успішного складання підсумкового тесту, учасники отримають сертифікат про проходження Дистанційного курсу медіаправа.

Тематика курсу включає (але не обмежується) такі теми:

  • позови про захист честі та гідності;
  • втручання у приватне життя;
  • доступ до інформації;  
  • захист журналістських джерел;
  • правові питання проведення фото та відео зйомки;
  • авторське право та суміжні права;  
  • ліцензування телерадіомовлення;
  • журналістика та Інтернет;
  • практика Європейського суду з прав людини;
  • стандарти суспільного мовлення.

Вимоги до кандидатів:

 – бути практикуючим журналістом;

– мати прагнення до нових знань.

Якщо ви бажаєте стати слухачем Дистанційного курсу медіаправа, вам потрібно зареєструватися на навчальному модулі (medialaw.in.ua), записатися на курс та заповнити анкету, що знаходиться в меню «Тести та анкети». Навчальна група формуватиметься на конкурсних засадах.   

 Про додаткові можливості стати учасником дистанційного курсу Ви можете дізнатись на сайті Інституту Медіа Права, перейшовши за посиланням  www.medialaw.kiev.ua/institute/Donate/

Кінцевий термін прийому анкет: 15 березня 2012 року включно. Результати відбору будуть доступні для перегляду у меню  «Тести та анкети» до 23 березня 2012 року.

За додатковою інформацією з питань участі  в Дистанційному курсі медіаправа звертатися до Інституту Медіа Права: електронна адреса –  i_law@medialaw.kiev.ua телефон/факс: (044) 284-61-64.

 

Проведення цього дистанційного курсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз Нетворк. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Інституту Медіа Права та не обов’язково відображає точку зору американського уряду, USAID та Інтерньюз.