Інститут Медіа Права приєднується до кампанії повернення “грошей Лазаренка”

Повернення «грошей Лазаренка» – кампанія, ініційована громадськими організаціями з метою повернення українському народу 250 млн. доларів США, що належали колишньому прем’єр-міністру України Павлу Лазаренко. Наразі ці кошти заморожені на рахунках в Гернсі, Антигуа, Швейцарії, Литви та Ліхтенштейну.

Громадські організації України запропонували Департаменту юстиції США повернути зазначені гроші не уряду України, а через створення незалежної благодійної фундації в Україні з представницькою міжнародною наглядовою радою.

Інститут Медіа Права підтримав ініціативу громадських організацій України і підписав офіційний лист – зголошення до участі в цій кампанії.

Більш детально ознайомитись із зазначеною ініціативою, а також приєднатись до кампанії повернення “грошей Лазаренка” можна за цим посиланням: http://antac.org.ua/2013/11/zaproshujemo-ho-doluchytysya-do-hromadskoji-kampaniji-povernennya-hroshej-lazarenka/


Офіційний лист – зголошення ІМП до участі в кампанії – українською

Офіційний лист – зголошення ІМП до участі в кампанії – англійськоюМи надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: