Кабмін зареєстрував законопроект про захист технологічної інформації

Кабінет Міністрів України вніс до парламенту Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про інформацію» щодо визначення норм обов’язкового захисту (проект № 2661, КМУ).

Законопроект передбачає доповнення переліку видів інформації, технологічною інформацією, яка включає документовані відомості про склад, кількісні та якісні показники, особливості технологічних процесів, які застосовуються для керування об’єктами виробничого та невиробничого призначення у різних галузях господарства протягом їх життєвого циклу, а також дані автоматизованих систем керування такими об’єктами та систем керування технологічними процесами виробництв на об’єктах.

Документ передбачає можливість обмеження доступу до технологічної інформації окремих об’єктів чи їх груп. Крім цього, захисту має підлягати також технологічна інформація:

-об’єктів життєзабезпечення,

-транспортної, інформаційної та/або телекомунікаційної інфраструктури,

-об’єктів підвищеної небезпеки,

-інших об’єктів, порушення сталого функціонування яких може спричинити аварії та/або надзвичайні ситуації, впливати на стан здоров’я та безпеку людей, умови життя людей, несе підвищену небезпеку для обороноздатності держави,безпечного довкілля, економічної, політичної, соціальної стабільності суспільних відносин або здійснення діяльності суб’єктів господарювання.

Картка законопроекту: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54820

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: