КМДА витратила півмільйона гривень на книговидання

Інститут Медіа Права звернувся до Київської міської державної адміністрації з інформаційним запитом, в якому просив надіслати паспорт програми або інший документ, що передбачає фінансування підготовки та/або друку книжок за рахунок бюджету м. Києва, а також надати інформацію щодо того, які видання і на яку суму були надруковані протягом 2013 року та критерії їх відбору.

У відповідь на запит Департамент суспільних комунікацій КМДА зазначив, що у 2013 році управління преси та інформації Департаменту на виконання напрямку роботи – підтримка вітчизняного книговидання, профінансувало видання 32 книг, які підготувала та відібрала редакційна колегія Київської міської організації національної спілки письменників України, на загальну суму  582 610 грн.

Водночас, варто зауважити, що державна підтримка книговидання за кошти бюджету також здійснюється Державним комітетом телебачення та радіомовлення за програмою «Українська книга». Цього року кошторис витрат складає близько 37 млн. грн.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: