Коментар Інституту Медіа Права щодо проекту Закону «Про протидію екстремізму»

Інститут Медіа Права опублікував Коментар щодо законопроекту № 3718  «Про протидію екстремізму», ініціатором якого є народний депутат Вадим Колесніченко (Партія регіонів). 

Ми вважаємо, що положення законопроекту «Про протидію екстремізму» не відповідають міжнародним стандартам свободи слова та мирних зібрань, а їх прийняття негативним чином вплине на розвиток демократичних процесів та формування громадського суспільства та правової держави в Україні. Єдиною метою такого законопроекту є бажання авторитарного уряду утриматися при владі і захиститися від своїх громадян.

Повний текст коментаря доступний за посиланням:

http://medialaw.kiev.ua/Analytics/362/

Законопроект був зареєстрований у Верховній Раді 2 грудня 2013 року. Автори законопроекту пропонують визначити види та форми екстремістської діяльності, а також передбачити кримінальну відповідальність за таку діяльність, доповнивши Кримінальний кодекс України спеціальною статтею, максимальна санкція за якою складає до 8 років позбавлення волі.


Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: