Комісію з перетворення НТКУ в НСТУ очолив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко

Голова Державної комісії з питань телебачення і радіомовлення, Олег Наливайко, очолив комісію з перетворення Національної телекомпанії України у Національну суспільну телерадіокомпанію України (НСТУ), замінивши на цій посаді екс-гендиректора НТКУ Зураба Аласанію. Про це він оголосив на нараді в Держкомтелерадіо 28 листопада 2016 року, – повідомляє сайт «Суспільне мовлення».

Зі слів Олега Наливайка, Держкомтелерадіо довго шукав тимчасового керівника, однак знайти того, хто консолідує менеджмент НТКУ, не змогли. Тому комісію з перетворення вирішив очолити особисто Олег Наливайко. Оскільки з 30 вересня 2016 комісія з перетворення НТКУ в НСТУ виконує функції правління об’єднаної НТКУ, окремого призначення на посаду генерального директора НТКУ не буде.

Нагадаємо, що наказ про звільнення генерального директора НТКУ Зураба Аласанії за згодою сторін було підписано Головою Держкомтелерадіо 7 листопада. Водночас Зураб Аласанія до сьогодні залишався головою комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ. 

З більш детальною інформацією про призначення можна ознайомитися за посиланням.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: