Комітет свободи слова

Третього лютого 2009 року Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації на черговому засіданні планує розглянути три медійні законопроекти. Серед них, проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (законопроект № 3563 від 25.12.2008р.; н.д. О.Кондратюк та ін.щодо уточнення термінів та усунення обмежень, які гальмують розвиток рекламної галузі, на заміну раніше зареєстрованому проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” щодо запобігання негативним наслідкам фінансово-економічної кризи у рекламній галузі та електронних ЗМІ), 

Також депутати розглянуть законопроект щодо внесення змін до закону про рекламу понятя і регулювання телепродажу (законопроект № 3081, Президент України) та проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”(законопроект №3153, н.д. Олена Бондаренко; щодо удосконалення стадій прийняття та порядку оприлюднення актів Національної ради, шляхом приведення їх у відповідність до чинного законодавства України).

Засідання комітету відбудеться в кулуарах Верховної Ради.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: