Комітет свободи слова рекомендує парламенту призупинити акредитацію деяких російських журналістів

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації на черговому засіданні прийняв рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу і в цілому проект постанови про тимчасове призупинення акредитації журналістів та технічних працівників деяких засобів масової інформації Російської Федерації при органах влади (проект № 4109а, н.д. Олександр Мирний, Ігор Мірошниченко, Руслан Кошулинський).

В Постанові пропонується тимчасово, до прийняття та набрання чинності судових рішень за заявами Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення про визнання такими, що не відповідають законам України та Європейської конвенції про транскордонне телебачення окремих іноземних каналів, призупинити акредитацію журналістів та технічних працівників  телеканалів «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24», «НТВ-Мир», «Life news» та інших засобів масової інформації Російської Федерації.    

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: