Комітет свободи слова розгляне питання діяльності НТКУ

Парламентський комітет з питань свободи слова та інформації на своєму засіданні 16 квітня планує розглянути ряд важливих питань щодо розвитку національного інформаційного простору. Зокрема, народні депутати заслухають нещодавно призначеного керівника НТКУ Зураба Аласанію щодо перспектив та пріоритетів розвитку Національної телекомпанії.

Комітет також розгляне законопроект про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо визначення поняття національного аудіовізуального продукту та наповнення ним теле-, радіоефірів (проект № 4143, н.д. Ігор Мірошниченко, Олександр Мирний) та проект постанови про деякі питання забезпечення інформаційної діяльності Національної радіокомпанії України (проект № 4292, н.д. Ігор Мірошниченко, Олександр Мирний)

Крім цього, члени комітету обговорять питання щодо ініціювання перевірки правомірності діяльності провайдера цифрових мультиплексів ТОВ «ЗЕОНБУД», а також визначаться із включенням до складу Громадської ради при Комітеті виконавчого директора ГО «Інститут Масової Інформації» Оксани Романюк та секретаря Національної спілки журналістів України Віктора Набруска.

Засідання Комітету відбудеться за адресою вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. № 11, початок – 14:00.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: