Комітет свободи слова розгляне зміни до Закону про суспільне мовлення

Парламентський комітет з питань свободи слова та інформаційної політики 18 грудня 2014 року проведе чергове засідання, на якому планується розглянути законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо Суспільного телебачення і радіомовлення України (проект № 1357).  Проект закону був розроблений спільно з медіа експертами, зокрема юристами Інституту Медіа Права, і зареєстрований Головою комітету Вікторією Сюмар.

До порядку денного також включено питання про затвердження Положення про Громадську раду з питань свободи слова та інформаційної політики, до складу якої входять представники медіа-організацій, що надають Комітету свої висновки з окремих питань, віднесених до сфери відання Комітету свободи слова.

Засідання відбудеться за адресою: вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. № 11, початок – об 11:00.

Крім цього, 18 грудня 2014 року о 15.00 год. Комітет проведе засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо створення каналу іномовлення в Україні. Захід відбудеться за адресою: пл. Л.Українки 1, кім. № 501.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: