Комітет свободи слова розгляне зміни до закону про суспільне мовлення

Комітет Верховної Ради України 23 липня 2014 року проведе чергове засідання. Члени Комітету планують розглянути нещодавно зареєстровані законопроекти з інформаційних питань, зокрема:

  • Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» (щодо уточнення окремих положень) (проект № 4224а, н.д. н.д. Микола Томенко, Олена Кондратюк, Олександр Абдуллін, Ірина Геращенко, Андрій Шевченко);
  • Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо дерегулювання діяльності з надання програмної послуги та удосконалення державного регулювання діяльності провайдерів програмної послуги (проект № 4150а, н.д. Микола Княжицький);
  • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії інформаційній агресії іноземних держав (проект №4263а, н.д. Микола Томенко, Віталій Крутій, Галина Чорна, Микола Баграєв, Олена Кондратюк).

 Крім цього, народні депутати також обговорять переданий на друге читання законопроект про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо уточнення сфери застосування Закону та удосконалення окремих положень).

Засідання відбудеться за адресою: вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. № 11, початок – о 14.00. 

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: