Комітет свободи слова вчергове розгляне питання суспільного мовлення та роздержавлення

Другого жовтня 2013 року Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації проведе засідання, на якому будуть розглянуті важливі інформаційні законопроекти. Зокрема, члени Комітету повинні розглянути до повторного другого читання проект закону про Суспільне телебачення і радіомовлення України (проект № 1076, КМУ), раніше відправлений на доопрацювання з метою узгодити питання щодо можливості розміщення суспільними ЗМІ комерційної реклами, реорганізації національної телерадіокомпанії в суспільну та інші важливі аспекти діяльності суспільних мовників.

Крім цього, на засіданні розглядатиметься проект закону про реформування друкованих засобів масової інформації (проект № 2600, н.д. Юрій Мірошниченко, Олександр Абдуллін, Микола Баграєв, Олена Бондаренко, Микола Княжицький, Степан Курпіль, Рустам Раупов, Микола Томенко), що 19 вересня 2013 року був прийнятий у першому читанні.

Засідання комітету відбудеться за адресою вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. № 12, о 12.00.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: