“Київ без тютюнового диму” оголосив набір на другу «Школу антитютюнового активіста»

October 23, 2012

 

Проект «Київ без тютюнового диму» запрошує Вас взяти участь у другій «Школі антитютюнового активіста», що відбудеться 24-25 листопада 2012 року неподалік Києва.

 

До участі запрошуються молоді люди із активною громадянською позицією і готові на практиці відстоювати право на життя в країні, вільній від тютюну.

 

Ця Школа підвищить рівень обізнаності учасників щодо проблеми тютюнокуріння, а також допоможе здобути практичні навики, що стануть корисними для подальшої громадської діяльності учасників. Плануються як теоретичні, так і практичні заняття.

 

Навчання включатиме такі теми:

 

       основні тактики і стратегії контролю над тютюном

       законодавство у сфері контролю над тютюном

       міжнародний та український досвід боротьби з тютюнокурінням

       практичні вправи з підготовки громадських акцій

       захист прав некурця: написання скарг, інформаційних запитів, звернень

       ефективне використання соціальних медіа в антитютюновій боротьбі

       інші практичні способи впливу на владу

 

Школа проводиться у тісній співпраці із нашим постійним партнером, регіональним центром громадського представництва “Життя” (http://www.center-life.org/).

Тренерами Школи виступлять представники громадських організацій, що борються за зменшення рівня тютюнокуріння в Україні – проекту «Київ без тютюнового диму», центру «Життя», Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну», провідні фахівці з адвокасі, юристи, журналісти, медіаексперти.

Учасниками «Школи антитютюнового активіста» стануть 20 молодих людей із Києва чи околиць, які не курять, із ґрунтовною мотивацією і готовністю після завершення навчання брати активну участь в заходах, присвячених боротьбі з тютюном.

Організатори Школи забезпечують учасникам проживання, трансфер від Києва до місця проведення і назад, навчальні матеріали. Участь у школі є безкоштовною. По завершенні Школи учасники отримають сертифікати.

Для участі у відборі учасників надішліть, будь ласка, до 16 листопада включно заповнену  АНКЕТУ УЧАСНИКА  (електронною поштою на адресу sf@medialaw.kiev.ua. Про отримання анкети Вас буде повідомлено. Можливе додаткове телефонне інтерв’ю. Охочих взяти участь у навчанні просимо надсилати анкети якнайшвидше, оскільки відбір буде відбуватись в міру надходження анкет. 

Школа 24-25 листопада 2012 року. Про точне місце та час проведення буде повідомлено відібраних учасників.

 

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь за телефонами 496 05 80, 068 340 03 33 (контактна особа Олена Дуб) або надсилайте листи електронною поштою на адресу  smokefreekyiv@gmail.com .
 


«Київ без тютюнового диму» – проект громадської організації «Інститут Медіа Права», що бореться за зменшення поширеності тютюнокуріння в Україні і виступає за повне звільнення громадських місць, зокрема, закладів харчування, від тютюнового диму. Проект є учасником Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну».

Серед ініціатив, втілених у життя «Києвом без тютюнового диму» у 2010-2012 рр, –  моніторинг 100 кафе, барів і ресторанів Києва щодо стану виконання чинного антитютюнового законодавства; моніторинг якості повітря у 40 кафе, барах і ресторанах Києва; моніторинг 20 нічних клубів Києва щодо стану виконання антитютюнового законодавства; моніторинг  торгових точок Києва щодо заборони реклами сигарет; створення онлайн-карти і мобільного додатку кафе некурящих кафе і ресторанів Києва та України; моніторинг стадіонів напередодні Євро-2012; участь у розробці законопроектів №5164 про повну заборону реклами тютюну і №9474 про повну заборону куріння у громадських місцях та ін. Важливим результатом спільної роботи стали два прийняті закони про повну заборону реклами тютюну і заборону куріння у ресторанах.

 

Сторінка проекту  facebook.com/SmokeFreeKyiv