Ліквідація пенсій держслужбовців

Першого грудня 2009 року на розгляді у комітетах Верховної Ради України знаходиться проект Закону України «Про скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні» (законопроект №5391; н.д.Микола Кульчинський, фракція блоку НУНС; н.д. Зіновій Шкутяк, фракція блоку НУНС).

Цей законопроект передбачає скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні для певних категорій працівників. Зокрема, особам, які мають право на отримання пенсій відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» (а це журналісти державних та комунальних ЗМІ) обчислення розмірів пенсій буде проводитися відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». На сьогодні, відповідно до ч. 2 ст. 16 Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» журналісти державних та комунальних ЗМІ отримують пенсії, що обраховуються за такою ж методикою та порядком, як і для державних службовців.

Картку проекту: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=36624

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: