Ліквідувати НацКомМор

Десятого травня 2012 року Кабінет Міністрів України вніс до Верховної Ради України проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про захист суспільної моралі” (законопроект №10447; щодо державного нагляду).

Законопроектом пропонується вилучити з Закону України “Про захист суспільної моралі” Національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі, а державний нагляд за додержанням вимог Закону та законодавства у сфері захисту суспільної моралі в межах своєї компетенції покласти на центральні органи виконавчої влади, що забезпечують формування та реалізують державну політику в інформаційній та видавничій сфері, сфері культури, охорони здоров’я, освіти і науки, державної митної справи, Міністерство внутрішніх справ України, Генеральна прокуратура України, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, що 2010 року Президент України в Указі “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади“, №1085/2010 доручив Кабінету Міністрів України вирішити в установленому порядку питання щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі”.

Картка проекту:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?pf3511=43337

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: