Майстерня активних громадян активно попрацювала на східній Україні

Тренери Майстерні активних громадян минулого тижня провели регіональні модулі у трьох містах: Дніпропетровську (19 квітня), Запоріжжі (21 квітня) та Сєвєродонецьку ( 23 квітня). Понад 80 активістів із різних населених пунктів обговорювали методи та підходи в аналізі декларацій чиновників та депутатів, а також виявленні корупційних схем у державних закупівлях, у сфері енергетики та ЖКГ. Свої “перемоги над корупцією” у регіонах вони вчилися фіксувати у журналістських розслідуваннях.

 

 

13043628_535917943277181_1240638158915853619_nПриємно, що з кожним модулем аудиторія Майстерні росте у своїх здобутках та напрацьовує чимало практичних кейсів по боротьбі з корупцією. МАГівці прагнуть поглиблювати свої знання у викриванні корупційних схем на місцях в органах влади, сфері житлово-комунального господарства, місцевого бізнесу“, – зазначив регіональний тренер Майстерні Анатолій Тобілко, який проводив навчання у Сєвєродонецьку.

 

Фото-звіт  з м. Дніпропетровськ за даним посиланням

Фото-звіт  з м. Запоріжжя за даним посиланням

Фото-звіт  з м. Сєвєродонецьк за даним посиланням

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: