Медійні плани ВРУ: 21 лютого

Відповідно до Розкладу засідань Верховної Ради України на 21 лютого заплановано розгляд таких медійних законопроектів:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України” (законопроект 7241, нова редакція, н.д. Андрій Шевченко)
  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (законопроект №8569; щодо уточнення сфери застосування Закону та удосконалення окремих положень)
  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про інформацію” (законопроект № 8666, н.д. Ірина Геращенко, щодо забезпечення належних умов для здійснення журналістами, працівниками засобів масової інформації професійної діяльності, 
  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення наглядових повноважень Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення (законопроект № 8667, н.д. Ірина Геращенко та ін., щодо здійснення наглядових повноважень Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення)

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: