Мораторій на перевірки ЗМІ

Четвертого листопада до Верховної Ради України було внесено проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у ході виборчого процес” (законопроект №7336, н.д. Іван Денькович, Микола Трайдук, Василь Деревляний).

Законопроектом пропонується доповнити Закон України “Про вибори Президента України”, Закон України “Про вибори народних депутатів України”, Закон України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” положенням, за яким засоби масової інформації не можуть бути об’єктом планових перевірок органами влади або інших зовнішніх перевірок, крім тих, що проводяться за рішенням суду, у період з дня оголошення початку виборчого процесу до офіційного оголошення Центральною виборчою комісією результатів виборів.


Картка проекту:http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=38943
Текст проекту: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc34?id=&pf3511=38943&pf35401=176857

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: