Мораторій на відчуження майна ЗМІ-2

Третього лютого 2009 року до Верховної Ради України було внесено проект Закону України “Проект Закону про мораторій на відчуження приміщень і майна редакцій засобів масової інформації, засновниками яких є трудові колективи” (законопроект № 4004, н.д. Віктор Уколов, фракція БЮТ).

Законопроект є фактичним продовженням раніше прийнятого Верховною Радою закону “Про мораторій на відчуження від редакцій державних та комунальних засобів масової інформації приміщень та майна”, адже автор пропонує тимчасово, до набрання чинності законом про реформування державних засобів масової інформації, встановити мораторій на відчуження приміщень редакцій засобів масової інформації, засновниками яких є трудові колективи. Як і в законі про про мораторій на відчудження майна і приміщень державних та комунальних ЗМІ законопроект передбачає, що мораторій не поширюється на приміщення редакцій засобів масової інформації, засновниками яких є трудові колективи, що перебувають у податковій заставі або під адміністративним арештом активів.

Ознайомитись з тексом законопроекту можна за адресою:
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=34320

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: