Мораторій на виселення кіосків преса

П’ятнадцятого квітня 2009 Верховна Рада України ухвалила постанову “Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про запровадження мораторію на виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, у тому числі бібліотек, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження” (проект №4051, н.д. С.Курпіль, фракція БЮТ). За це проголосували 356 народні депутати.

Постанова доповнює перелік закладів, на який поширено мораторій, затверджений постановою ВРУ від 16 січня 2009 року № 901-VІ. Відтепер мораторій поширюється на виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, у тому числі бібліотек, видавництв, книгарень, підприємств з розповсюдження книг та преси із займаних ними на законних підставах приміщень державної та комунальної власності, та на знесення існуючих кіосків з продажу друкованих засобів масової інформації

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: