Надчітке телебачення

Двадцять другого жовтня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення рішенням №1861 оголосила конкурс на отримання ліцензій на багатоканальне мовлення з використанням 41-го ТВК у м. Києві у цифровому стандарті HDTV (MPEG-4). На конкурс виставлено дві полоси (2 цифрових канали): спортивний канал та оригінальний проект, що матиме програми, «які відзначаються самобутністю і розширюють тематично-зображальну палітру вітчизняного телебачення».

Претенденти мають надати документи про стандарт мовлення – цифровий HDTV (MPEG-4); технічні можливості забезпечення створення і трансляції передач у стандарті HDTV (MPEG-4); місцезнаходження студії, захист студійних приміщень від несанкціонованого доступу; термін початку мовлення, а також наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм; джерела фінансування телерадіоорганізації; забезпечення прибуткової діяльності телерадіоорганізації: передбачуваний рівень рентабельності підприємства, основні етапи виконання інвестиційного проекту та термін його окупності; інвестування коштів у забезпечення споживачів перетворювачами цифрового сигналу.

Заявки на конкурс приймаються з 27.11.2008 до 17.00 години 26.12.2008 року.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: