Національна рада не погодила телекомунікаційні законопроекти

Двадцятого січня 2009 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення рішенням №2 не погодила проект Закону України “Про внесення змін до закону України “Про телекомунікації” (законопроект № 3460, н.д. Олег Шевчук, фракція БЮТ).

В рішення національної ради зазначено, що вона вирішила надіслати листа до Кабінету Міністрів України та Міністерства транспорту та зв’язку України, в якому детально вказати на причини непогодження вказаного законопроекту, проте в самому рішення причини відхилення не зазначені.

Вочевидь, однією з причин не погодження Національною радою законопроекту є пропозиція щодо зняття відповідальності з провайдерів програмної послуги за порушення законодавства про телерадіомовлення.

Національна рада також не погодила і альтернативний законопроект № 3460-1 (н.д. Роман Зварич, фракція НУНС, н.д. Віталій Корж, фракція БЮТ, н.д. Юрій Мороко, фракція Партії регіонів)

Детальніше із законопроектами можна ознайомитися за адресою:
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=33887
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=34117

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: