Національна Рада з телебачення і радіомовлення розгляне питання протидії інформаційній агресії

Національна Рада України з питань телебачення та радіомовлення 17 липня 2014 року проведе засідання, під час якого розгляне заяви телерадіоорганізацій на переоформлення ліцензій, та результати перевірок окремих мовників.

Крім цього, до порядку денного включено обговорення законопроектів, що стосуються сфери впливу регулятора, зокрема проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії інформаційній агресії іноземних держав» (проект №4263а, н.д. Микола Томенко, Віталій Крутій, Галина Чорна, Микола Баграєв, Олена Кондратюк), а також законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про захист суспільної моралі» (щодо державного нагляду)» (проект № 2142, КМУ), яким пропонується ліквідувати Національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі.

Члени Нацради також мають намір скасувати рішення органу від 12.10.2011 «Про звернення Державного комітету телебачення і радіомовлення України», тим самим знявши вимогу встановлення системи умовного доступу (САS) сигналу загальнонаціональної цифрової телемережі.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: