Національна рада з телебачення та радіомовлення вимагає припинення трансляції російських телеканалів

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення України вимагає від провайдерів програмної послуги  до 19:00 11 березня 2014 року припинити ретрансляцію у своїх мережах передач російських телеканалів  «Россия 24», ОРТ, «РТР Планета», «НТВ-Мир».

Водночас, Національна рада рекомендує забезпечити ретрансляцію у мережах України передач телеканалу ATR та Чорноморської ТРК.

Як зазначається в повідомленні Національної Ради така вимога обумовлена необхідністю гарантування інформаційної безпеки відповідно до Рішення РНБО України від 1 березня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України» і відповідного звернення Ради національної безпеки і оборони України від 6 березня 2014 року № 242/2-5-1 до Національної ради.

Раніше, частина провайдерів вже відключила мовлення російських телеканалів в межах своїх програмних послуг.

У зв’язку з цим, 12 березня о 14.00 Національна Рада планує провести термінову зустріч з провайдерами програмних послуг та їх об’єднаннями для обговорення ситуації.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: