Нацрада розпочинає процес формування Наглядової ради НСТУ

На виконання вимог Закону України «Про суспільне телебачення та радіомовлення України» Національна рада з питань телебачення та радіомовлення 4 вересня 2014 року затвердила Положення про порядок проведення конференцій всеукраїнських громадських об’єднань, обрання членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України та припинення їхніх повноважень.

Документ було зареєстровано Міністерством юстиції України 22 вересня та опубліковано сьогодні у «Офіційному віснику України», у зв’язку з чим Положення набуло чинності.

Таким чином, Національна рада розпочинає підготовку до проведення конференцій всеукраїнських громадських об’єднань, що діють у сферах освіти, науки, фізичного виховання та спорту, журналістики, правозахисній, захисту інтересів дітей та молоді, творчій, місцевого самоврядування, захисту прав осіб із особливими потребами для визначення кандидатів до складу наглядового органу суспільного мовника.

 З Положенням про порядок проведення конференцій можна ознайомитися за посиланням.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: