Нацрада затвердила склад Наглядової ради НСТУ

December 17, 2015

17 грудня Національна рада на засіданні затвердила склад Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Таким чином, цей орган може офіційно розпочати виконувати свої обов’язки.

До складу Наглядової ради суспільного мовника увійшли представники громадськості і депутатських фракцій та груп Верховної Ради України.

Від громадських об’єднань та асоціацій під час конференцій членами Наглядової ради було обрано Володимира Бринзака – у сфері фізичного виховання та спорту, Євгена Глібовицького – у творчій сфері, Дарію Карякіну – у сфері забезпечення прав національних меншин, Тетяну Лебедєву – у сфері журналістики, Вадима Міського – у сфері захисту інтересів дітей та молоді, Олексія Панича – у сфері освіти та науки, Віктора Тарана – у сфері місцевого самоврядування, Тараса Шевченка – у правозахисній сфері, Наталію Скрипку – у сфері захисту прав осіб з особливими потребами.

Від депутатських фракції та груп членами Наглядової ради НСТУ стали Тарас Аврахов (депутатська група «Воля народу»), В’ячеслав Козак (депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка), Лаврентій Малазонія (депутатська фракція політичної партії «Опозиційний блок»), Світлана Остапа (депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»), Віталій Портников (депутатська фракція політичної партії «Народний фронт»), Сергій Таран (депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка»), Ігор Хохич (депутатська група «Відродження»), Володимир Яворівський (депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»).

Склад Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії

Склад Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії