НеВеликі українці

   П’ятого червня 2008 року до Верховної Ради України було внесено проект постанови до «Про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування порушень прав телеглядачів та норм Закону України «Про інформацію» і Закону України «Про телебачення і радіомовлення» під час реалізації телевізійного проекту «Великі українці» на телеканалі «Інтер» (проект № 2610, н. д. Ольга Герасим’юк, Тарас Стецьків, Степан Курпіль, Руслан Князевич – від блоку НУНС, Владислав Каськів, БЮТ). За проектом, на один місяць створюється тимчасова комісія у складі 15 чоловік під головуванням Ольги Герасим’юк.

   Нагадаємо, підставою для такого створення є численні повідомлення, в т. ч. від редактора програми «Великі українці», про завищення/ заниження результатів голосування щодо певних кандидатів. Проте можна висловити сумнів щодо ефективності такого розгляду, адже на практиці діяльність подібних комісій не мала правових наслідків.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: