Ні, зловживанню довірою глядачів!

Тридцять першого березня 2007 року до Верховної Ради України було подано проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (законопроект №2300, н. д. Олександр Фельдман, фракція БЮТ; щодо недопущення зловживань довірою телеглядачів). Змінами пропонується доповнити ст. 62 Закону нормою, яка «встановлює заборону телерадіоорганізаціям розповсюджувати програми та передачі, у яких телеглядачам (радіослухачам) пропонується отримати будь-яку матеріальну винагороду та/або набути право укласти договір купівлі-продажу, та при цьому телеглядачам (радіослухачам) необхідно зателефонувати за власний рахунок».

На думку автора, актуальність законопроекту викликана засиллям сумнівних, із точки зору законності, платних інтерактивних вікторин та ігор, побудованих на системі списання грошей із рахунку абонента, починаючи з моменту встановлення з’єднання, без попередження абонента про платність з’єднання й очікування на розмову у прямому ефірі.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: