Нове видання Інституту Медіа Права

September 19, 2012
Бібліотека Інституту Медіа Права поповнилася виданням «Свобода вираження поглядів: практика Європейського суду щодо України».

У книзі вміщені найбільш ілюстративні рішення Європейського суду з прав людини щодо України у справах щодо свободи вираження поглядів. Збірка має практичне значення і розрахована на суддів, юристів, державних службовців, журналістів, громадських діячів та інших осіб, які працюють у галузі захисту свободи вираження поглядів, використовують у своїй роботі практику Європейського суду.

Ви можете отримати примірник цього видання особисто в офісі Інституту Медіа Права, попередньо домовившись за телефоном (044) 496 05 80, або поштою, надіславши заявку із вашою поштовою адресою на електронну скриньку info@medialaw.kiev.ua.

Переклад справ «Вітренко та інші проти України», «Мирський проти України», «Сірик проти України» та «Редакція газети «Правое дело» і Штекель проти України» здійснено в рамках Спільного проекту Європейського Союзу та Ради Європи «Сприяння Європейським стандартам в українському медійному середовищі».

Завантажити книгу в електронному вигляді ви можете тут.