Нові ліцензійні тарифи

 Дев’ятого липня постановою Кабінету Міністрів України №626 було скасовано постанови Кабінету Міністрів України з питань визначення розміру грошових зборів за видачу телерадіоорганізаціям ліцензій на право користування каналами мовлення.

 У зв’язку з цим набула чинності нова методика розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу, продовження, переоформлення та видачу дубліката ліцензії на мовлення та ліцензії провайдера програмної послуги, затверджена Національною радою з питань телебачення і радіомовлення. Нова методика містить порядок розрахунку розміру ліцензійного збору за видачу та продовження ліцензії на мовлення, в т. ч. для аналогового ефірного наземного мовлення, для розповсюдження програм із використанням багатоканальних ефірних телемереж, для багатоканальних мереж із використанням кабельних мереж та систем типу «Телевізійне село», МІТРІС та ММDS та ліцензії провайдера програмної послуги, за видачу та продовження ліцензії на супутникове мовлення, за видачу та продовження ліцензії на проводове мовлення, за переоформлення ліцензії та за розповсюдження додаткової інформації як-от телетекст, відеотекст та інші або методом рухомого рядка.

 Зазначимо, що за деякими відгуками телерадіокомпаній розмір ліцензійного збору для них збільшився від 3 до 12 разів.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: