Оприлюднено перелік ЗМІ, що реформуватимуться на першому етапі

До 1 липня цього року  Держкомтелерадіо збирав заявки від видань, що бажають бути реформованими на першому етапі. 19 липня на офіційному веб-сайті органу було оприлюднено Проект переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі.

Примітно, що з 237 видань, що планують реформуватися у 2016 році, лише 11 засновані органами державної влади та іншими державними органами. Ось їх перелік:

1)      газета “Пенсійний кур’єр” (засновник – Пенсійний фонд України)

2)      журнал “Вісник Пенсійного фонду України” (засновник – Пенсійний фонд України)

3)      ДП “Редакція журналу “Охорона праці” (засновник – Державна

служба України з питань праці)

4)      редакція газети “Ваше здоров’я” (засновник – Міністерство охорони здоров’я України)

5)      редакція журналу “Фінансовий контроль” (засновник – Державна фінансова

інспекція України)

6)      ДП “Редакція журналу “Землевпорядний вісник” (засновник – Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру)

7)      редакція журналу “Конкуренція. Вісник Антимонопольного комітету України” (засновник – Антимонопольний комітет України)

8)      журнал “Адміністративне судочинство. Судова практика в адміністративних справах” (засновник – Вищий адміністративний суд України)

9)      журнал “Правові висновки Верховного Суду України” (засновник – Верховний Суд України)

10)   журнал “Господарське судочинство. Судова практика у господарських справах” (засновник – Верховний Суд України)

11)   науково-практичний журнал “Врачебное дело” (“Лікарська справа”, засновник – Міністерство охорони здоров’я України).

Нагадаємо, за Законом України  «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ» передбачено,  процес реформування преси відбуватиметься у два етапи:  під час першого етапу реформуватимуться лише ті видання, які виявили бажання та звернулись із відповідним клопотанням до Держкомтелерадіо. Для цих видань реформування має завершитись до кінця 2016 року.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: