ПАТ НСТУ зареєстровано як юридичну особу

Національну суспільну телерадіокомпанію України зареєстровано як юридична особа. Натомість юридичну особу НТКУ, на базі якої буде створене Суспільне мовлення, припинено.

Відповідну інформацію опубліковано в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

“Сьогодні завершився перший етап реформи, що тривав понад три роки. Від моменту ухвалення закону в квітні 2014 року було пророблено величезний масив роботи. Було ухвалено великий пакет змін до закону в 2015 році і зміни щодо “Укртелефільму” в 2016 році. Понад рік тривало об’єднання обласних і місцевих державних телерадіокомпаній з Національною телекомпанією. Причому в процесі реформи неодноразово випливали проблеми які мають системний характер, як от закриття кримських юридичних осіб”, – розповів Ігор Розкладай, юрист Інституту Медіа Права, який брав активну участь у розробці реформи. 

Відсьогодні запускається другий етап реформи – наглядова рада набуває повноважень, має бути оголошено конкурс на обрання правління і таке правління має бути обране протягом 2 місяців. 

Після цього розпочнеться тривала робота з персоналом та основне – зміна програмної концепції мовника і вихід в новий сезон з новими програмами. Ще одним викликом в 2017 році будуть зміни в закон про державний бюджет, адже суспільне мовлення наразі планується профінансувати на 75%”, – наголосив Ігор Розкладай.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: