План заходів щодо суспільного мовлення

Чотирнадцятого квтіня 2010 року Національна рада України з питань телебаченні і радіомовлення рішенням № 549 погодила проект Плану заходів щодо створення системи Суспільного телебачення і радіомовлення України на 2010 рік підготовлений Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.

Планом, вже на травень-червень заплановано підготовку Концепції провадження суспільного мовлення, проведення громадського обговорення та внесення на засідання уряду. До кінця року має бути підготовлений прокт Закону України “Про Систему суспільного телебачення і радіомовлення”, а з кінця жовтня 2010 року проект також має бути виставлений на громадське обговорення.

Крім того, планом передбачена переатестація та навчання працівників державних телерадіоорганізацій, оптимізація штату, внесення змін до положення про держзамовлення та ін. Також передбачається, що в бюджеті 2011 року мають бути закладені кошти на впровадження суспільного мовлення.

Повний план можна переглянути у додатку.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: