Плани Верховної Ради

Відповідно до розкладу засідань Верховної Ради України на 14 квітня 2010 року заплановано розгляд трьох медійних законопроектів:

  • проект Закону України «Про зміни до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (законопроект № 2445, н.д. Андрій Шевченко, фракція БЮТ; щодо Національних теле- та радіокомпаній України).
  • проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо усунення протиріч між Законом України «Про кінематографію» і Законом України «Про телебачення і радіомовлення» (законопроект №2692, н.д. Олена Бондаренко, фракція Партії регіонів).
  • проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (законопроект №3002, н.д. Олена Кондратюк, фракція БЮТ; щодо ідентифікації соціальної реклами та регулювання окремих видів рекламної діяльності політичних партій та громадських організацій).

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: