Плани Верховної Ради України на 8-11 жовтня

Відповідно до затвердженого порядку денного засідань нового пленарного тижня Верховна Рада України вкотре запланувала розгляд законопроектів щодо суспільного мовлення та роздержавлення друкованих ЗМІ.

10 жовтня 2013 року в повторному другому читанні голосуватиметься проект закону про Суспільне телебачення і радіомовлення України (проект № 1076, КМУ), який раніше повертався в профільний комітет на доопрацювання. Також депутати розглянуть підготовлений до другого читання за скороченою процедурою проект закону про реформування друкованих засобів масової інформації (проект № 2600, н.д. Юрій Мірошниченко, Олександр Абдуллін, Микола Баграєв, Олена Бондаренко, Микола Княжицький, Степан Курпіль, Рустам Раупов, Микола Томенко).

Крім цього, в планах парламенту розглянути Положення про акредитацію журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України (проект постанови № 2225а, н.д. Юрій Дерев’янко).

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: