Послання Президента до Верховної ради

Шістнадцятого травня 2008 року Президент України оприлюднив своє Послання до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України на 2008 рік.

Серед багатьох тем, що стосувалися функціонування держави в цілому, Президент наголосив на необхідності забезпечити розвиток єдиного інформаційного простору України. Серед головних орієнтирів Президент визначив розвиток інститутів суспільного мовлення, підтримку національної інформаційної продукції і протидію негативним зовнішнім впливам, які суперечать національним інтересам.

Президент закликав українські медіа стати провідником ідей громадянського розвитку і таких цінностей, як особиста ініціатива, свобода слова, прагнення здобути кращу освіту, вести здоровий спосіб життя. Зокрема, Президент наголосив на посиленні обмеження для реклами алкоголю і тютюну, а також для будь-якої продукції, яка може зашкодити фізичному і моральному здоров’ю людей, особливо молоді.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: