Повноваження Національної ради

Одинадцятого квітня 2008 року до Верховної Ради України було подано проект Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”» (законопроект № 2371, н. д. Володимир Ландік, фракція Партії регіонів; щодо приведення у відповідність чинному законодавству України).

Законопроектом пропонується змінити положення статті 13 Закону щодо наглядових повноважень Національної ради, зокрема, встановити, що для організаційного, правового, інформаційного, матеріально-технічного забезпечення діяльності представництв Національної ради та виконання ними визначених цим Законом повноважень створюються регіональні секретаріати представників Національної ради, які є структурним підрозділом апарату Національної ради. Метою законопроекту автори назвали усунення правових колізій, які виникли у зв’язку з прийняттям Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та внесенням змін до Законів України «Про радіочастотний ресурс», «Про телекомунікації», «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та приведення його норм до вимог чинного законодавства.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: