Президент доручив підготувати проект про роздержавлення

Двадцять першого березня 2013 року Президент України видав доручення Прем’єр-міністру України Миколі Азарову щодо роздержавлення друкованих засобів масової інформації.

Дорученням, на виконання зобов’язань України перед Парламентською Асамблеєю Ради Європи щодо роздержавлення друкованих ЗМІ, а також дальшого впровадження європейських стандартів у цій сфері вимагається забезпечити прискорення доопрацювання за участю НСЖУ, фахових об’єднань, трудових колективів редакцій проекту Закону України про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації та подати його до 5 квітня 2013 року Президентові України для внесення на розгляд Верховної Ради України як невідкладного.

Зауважимо, що в той же день народними депутатами України у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону України “Про реформування друкованих засобів масової інформації”, №2600. Зауважимо, що внести альтернативний законопроект, відповідно до Регламенту ВРУ, можна лише протягом 14 днів.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: