При перегляді бюджету на 2017 рік фінансування НСТУ не планується збільшувати

21 червня 2017 року у Верховній Раді України було зареєстровано Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” (№ 6600).

Цим законопроектом, що готувався в Кабінеті Міністрів України, не передбачено збільшення фінансування суспільного мовника до рівня, передбаченого Законом України “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України” – а саме у розмірі не менше 0,2 відсотка видатків загального фонду Державного бюджету України за попередній рік.

Нагадаємо, що зобов’язання Кабінету Міністрів України внести на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2017 рік у частині збільшення видатків на фінансове забезпечення Національної суспільної телерадіокомпанії України за підсумками першого півріччя 2017 року передбачене пунктом 15 Прикінцевих положень Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”.

Картка законопроекту: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=62067.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: