Припинення перевірок

Десятого червня 2009 року Верховна Рада України ухвалила Постанову ВРУ “Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2009 року” (проект №4363, н.д. Микола Томенко, Олена Кондратюк, Микола Баграєв, фракція БЮТ).

Постановою доручається <виходячи з необхідності безумовного забезпечення конституційних гарантій на свободу слова в Україні, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, створення належних умов для творчої діяльності журналістів, забезпечення плюралізму думок у матеріалах друкованих та електронних засобів масової інформації, усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у висвітленні кампанії по виборах у 2009 році Президента України, а також недопущення припинення діяльності засобів масової інформації інакше як за рішенням їх засновника (співзасновників) або суду” Кабінету міністрів України вжити заходів щодо припинення перевірок відповідними службами органів виконавчої влади і державними установами засобів масової інформації на період проведення передвиборної кампанії по виборах Президента України.  Також постанова рекомендує Державній податковій адміністрації України та Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення відмінити графіки перевірок на період передвиборної кампанії по виборах Президента України у 2009 році.

Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: