Редакційні ради

Сімнадцятого квітня 2008 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оприлюднила на своєму сайті склад редакційних рад телерадіоорганізацій.

 

Поданий на сайті перелік містить інформацію про керівництво, спостережні та наглядові ради загальнонаціональних теле- та радіокомпанії. Зазначимо, що, вочевидь, не всі телеканали подали інформацію про власні редакційні ради. Так, у документі відсутня інформація по редакційних радах ЗАТ «Новий канал», ЗАТ «ММЦ-СТБ», ЗАТ «Телекомпанія “ТЕТ”», ВАТ «Телеканал “Тоніс”», ТОВ «ТРК “Радіо-Ера”», ТОВ «ТРК “Клас”» («Люкс FM»). Крім того, деяких ТРО редакційні ради складаються з 2-х осіб, що хоча і не суперечить вимогам закону, але дає привід робити висновки про їх формальний статус.

 

Інститут медіа права вітає такий крок Національної ради і висловлює сподівання, що в майбутньому буде оприлюднено інформацію про редакційні ради регіональних і місцевих ТРО.

Ознайомитися зі складом редакційних рад:
http://nrada.gov.ua/documents/redakcradi.doc

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: