Регуляторні акти Національної ради

Сімнадцятого вересня 2009 року Верховна Рада України ухвалила в цілому проект Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”», (законопроект №3153, н. д. Олена Бондаренко, фракція Партії регіонів; щодо вдосконалення стадій прийняття та порядку оприлюднення актів Національної ради, шляхом приведення їх у відповідність до чинного законодавства України)

Законом передбачається, що регуляторні акти мають проходити всі стадії прийняття та порядок оприлюднення актів, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а також мають проходити державну реєстрацію в Міністерстві юстиції України.

Акти Національної ради, що не є регуляторними, не пізніше наступного дня після їх прийняття оприлюднюються на офіційному веб-сайті Національної ради, передаються для оприлюднення у друкованих засобах масової інформації Національної ради і набирають чинності з дня їх прийняття, якщо інше не передбачено в самому акті, але не раніше дня їх оприлюднення.

Закон направлено на підпис Президенту України 23 листопада 2009 року.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: