Рекламний закон направлено Президентові

Згідно з інформацією, поданою на порталі Верховної Ради України, законопроект №0938 про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо реклами тютюнових виробів та алкогольних напоїв) направлено на підпис Президента України 26 березня 2008 року. Відповідно до статті 94 Конституції України, після ухвалення закону Верховною Радою його підписує Голова Верховної Ради і невідкладно направляє його Президентові України, який, у свою чергу, не пізніше ніж за 15 днів із моменту отримання або підписує його, беручи до виконання, та офіційно оприлюднює, або користається правом вето і повертає закон із пропозиціями до Верховної Ради України для повторного розгляду.

У разі якщо Президент України протягом встановленого строку не повернув закон для повторного розгляду, закон вважається схваленим Президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: