Рівні правила

Одинадцятого липня 2008 року до Верховної Ради України було внесено «Проект Закону про внесення зміни та доповнень до деяких законів України щодо передвиборчої агітації та висвітлення виборчого процесу у засобах масової інформації» (законопроект №2764, н.д. Андрій Шевченко, фракція БЮТ).

 

 

Мета законопроекту полягає у суттєвому реформуванні порядку агітації у державних та комунальних ЗМІ, зокрема передбачається, що при пропорційній системі слід надавати більшу частину ефірного часу пропорційно до результатів попередніх виборів, а меншу частину ділити порівну між іншими партіями (блоками). Крім того, передбачається встановлення права приватних друкованих ЗМІ мати політичні вподобання і мати право надавати перевагу одному чи кільком політичним партіям (блокам), кандидатам, за умови відсутності прямих закликів голосувати за або проти, а також чіткого переліку випадків, коли можливе тимчасове припинення дії ліцензії телерадіоорганізації або друку газети.

 

 

Повний текст законопроекту:

 

 

http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc34?id=&pf3511=33016&pf35401=125525

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: